Maj 5 – klasy 5, 6, 7, 8 lekcje w city hall

Drodzy Rodzice i Opiekunowie,

W sobotę 5 maja w godzinach 9:00 -11:30 planowana jest wycieczka szkolna dla klas 5,6,7, 8 do City Hall w Kitchener. Uczniowie będą mieli okazję przeżyć piękną lekcję historii i zobaczyć wystawę “Canadian Aviators in Warsaw Uprising”. Koordynatorem wycieczki jest pani Joanna Machnik, a organizatorem wystawy Kongres Polonii w Kitchener.

W tym dniu prosimy przywieźć uczniów prosto do City Hall w godzinach 9:00- 9:15 i obdebrać uczniów również ze City Hall w godzinach od 11:15-11:30. Nauczycielki będę czekały na uczniów przed wejściem do City Hall przy kolumnach, od strony King Street. Wiemy, że wiele z państwa dowozi do szkoły jeszcze młodsze rodzeństwo naszych uczniów, dlatego spodziewamy się , że wielu uczestników wycieczki może dojechać do City Hall z kilkuminutowym opóźnieniem, lub zostać przez państwa odebranym z City Hall kilka minut wcześniej.

Bardzo serdecznie prosimy o wypełnienie załączonego formularza i przekazanie go nauczycielce w już w nadchodzącą sobotę. Bez wypełnionych formularzy i podpisów państwa, uczniowie nie będą mogli zostać pod opieką nauczycielek podczas wycieczki. Liczymy na Państwa współpracę.

Jednocześnie, bardzo gorąco zachęcamy wszystkich Państwa do obejrzenia i wysłuchania relacji zaproszonych gości razem z naszymi uczniami. Ta wystawa cieszy się ogromną popularnością i odwiedziła już wiele miast w Kanadzie i w Polsce. Bardzo cieszymy się, że w sobotę 5 maja będziemy mogli gościć ją w Kitchener. Zapraszamy i dziękujemy wszystkim rodzicom i przyjaciołom szkoły, którzy zaoferowali nam swoją pomoc w zorganizowaniu naszej wycieczki. Plan wycieczki w załączniku.